Przykrycie zimowe

Przykrycie zimowe Desjoyaux: najlepsze rozwiązanie na zimę

Przykrycie zimowe Desjoyaux jest idealne na długie okresy zabezpieczenia basenu. Nasze gamy Grille i Skin ograniczają fotosyntezą i rozwój alg.

Couverture d'hiver
Couverture d'hiver

Idealne, aby przykryć Wasz basen poza sezonem, niezależnie czy zimujecie Wasz basen czy nie. Przykrycie zimowe umożliwia zahamowanie zjawiska fotosyntezy. Zatrzymuje więc rozwój alg i innych drobnoustrojów i ułatwia utrzymanie oraz wznowienie sezonu.
Gama SKIN, solidniejsza niż gama GRILLE, posiada dodatkowo właściwości izolacyjne, w przypadku wiatru, taśmy eliminują ryzyko podniesienia przykrycia.
Ich obsługa i mocowanie nie pozwalają na codzienne zdejmowanie.

0

Wszystkie nasze 5 specjalnych modeli przykryć do zimowania lub na dłuższe okresy zabezpieczenia są :
• Do użytku w każdym sezonie
• Mocowane za pomocą taśm zmniejszających ryzyko podnoszenia przykrycia
• Skuteczne w zatrzymywaniu rozwoju alg i innych drobnoustrojów

GRILLE COLD
GRILLE FREEZE
GRILLE EXTREM
SKIN COLD
SKIN FREEZE

Aby dowiedzieć się więcej o propozycjach ochrony Waszego basenu, to znaczy o 5 modelach specjalnych przykryć zimowych/na dłuższy okres zabezpieczenia, skontaktujcie się z najbliższym dealerem Desjoyaux (link do listy sklepów).
Wyjaśni Wam zalety naszych modeli: system mocowania, kolory, wykończenia, montaż…

3 lata gwarancji na wszystkie modele pod warunkiem użytkowania zgodnego z instrukcją obsługi Gwarancji nie podlegają uszkodzenia powstałe w wyniku następujących zjawisk meteorologicznych: gwałtowne wiatry, silne opady śniegu, silne gradobicie.

Przykrycie - Zimowanie
Zabronione jest opróżnianie waszego basenu. Aby przykrycie utrzymało swoje właściwości ochraniające (siła nośna wody), zachowajcie wodę na poziomie powyżej 2/3 wysokości skimmera. Usuńcie tylko pompę i zostawcie grupę filtrującą na basenie.
Zalecany poziom wody w okresie zimowania: powyżej 2/3 wysokości skimmera (poziom wody nie powinien obniżyć się poniżej 150 mm w stosunku do szczytu obrzeży)
Przykrycie - Utrzymanie
Przykrycie czyścić wyłącznie za pomocą wody z mydłem i miękkiej gąbki, nigdy alkoholu lub rozcieńczalnika. Używanie narzędzi ściernych i urządzeń wysokociśnieniowych jest zabronione.
Używajcie wyłącznie części polecanych przez dostawcę/montera. Części wymienne powinny być firmowe i zgodne z wymogami normy.

Vide

• Przykrycie automatyczne nabrzeżne
• Przykrycie automatyczne podwodne
• Przykrycie ze wzmocnieniami rurowymi
• Przykrycie bąbelkowe
• Barierki
• Alarmy